facebook twitter Google Plus
Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı 22 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı özeti: Ceyda Ateş'in başrollerinde oynadığı dizi çok yakında ekranlarında sizlerle... Gamsız Hayat 5. bölümü ile 22 kasım pazar akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında. Asiye'nin Levent'ten ricası üzerine Kaan fabrikadan alınır ve çok mutludur. Ancak onun için gerçek tehlike Aslı'nın Tayfun Hoca hakkında bildikleridir. Mert, Ela yüzünden intihar etmiş olduğu bilinen Tayfun abisinin olayını aydınlatmak için Ela ile aşk oyununa girer.
Gamsız Hayat dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı 22 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gamsız Hayat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Simyaci

Yeminlen mukemmel.. Ela gibi askimin adi halen adi bende sakli.

yorum İsimsiz

Gamsız hayat süper dizi


Anahtar kelimeler: Gamsız Hayat hangi gün,Gamsız Hayat ne zaman başlıyor,Gamsız Hayat hangi kanalda,Gamsız Hayat oyuncuları,Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı,Gamsız Hayat 5. Bölümde neler olacak,Gamsız Hayat 5. Bölüm ne zaman,Gamsız Hayat 5. Bölüm hangi kanalda,, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gamsız Hayat 5. Bölüm Fragmanı özeti