facebook twitter Google Plus
Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı 1 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı özeti: Ceyda Ateş'in başrollerinde oynadığı dizi çok yakında ekranlarında sizlerle... Gamsız Hayat 3. bölümü ile 1 kasım pazar akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında. Tayfun'un Ela'ya olan aşkını farkeden Kaan onu uçurumdan aşağı iter ve komaya girmesine sebep olur. Fakat Tayfun'un ölümünün sebebi aşık olduğu kadın yani Ela'dan bilinmektedir. Tayfun abisini çok seven Mert intikamını almaya yemin etmiştir ve Ela'yı dövmesinden tanır. Ela'dan hesap sormaya hazırlanan Mert, Kaan ile kıyasıya bir mücadeleye girecektir.
Gamsız Hayat dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı 1 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gamsız Hayat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum CAVAD

Cok Sevindim ya Pazartesi Akwami Olacak Ya Saat 19 45 Tewekur Ederim

yorum CAVAD

ozeti ne zaman olacak

yorum kuzey

ozeti ne zaman ???????????


Anahtar kelimeler: Gamsız Hayat hangi gün,Gamsız Hayat ne zaman başlıyor,Gamsız Hayat hangi kanalda,Gamsız Hayat oyuncuları,Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı,Gamsız Hayat 2. Bölümde neler olacak,Gamsız Hayat 3. Bölüm ne zaman,Gamsız Hayat 3. Bölüm hangi kanalda,, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı özeti