facebook twitter Google Plus
Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Ceyda Ateş'in başrollerinde oynadığı dizi çok yakında ekranlarında sizlerle... Gamsız Hayat 3. bölümü ile 1 kasım pazar akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında. Tayfun'un Ela'ya olan aşkını farkeden Kaan onu uçurumdan aşağı iter ve komaya girmesine sebep olur. Fakat Tayfun'un ölümünün sebebi aşık olduğu kadın yani Ela'dan bilinmektedir. Tayfun abisini çok seven Mert intikamını almaya yemin etmiştir ve Ela'yı dövmesinden tanır. Ela'dan hesap sormaya hazırlanan Mert, Kaan ile kıyasıya bir mücadeleye girecektir.
Gamsız Hayat dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Gamsız Hayat dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Gamsız Hayat hangi gün,Gamsız Hayat ne zaman başlıyor,Gamsız Hayat hangi kanalda,Gamsız Hayat oyuncuları,Gamsız Hayat 3. Bölüm Fragmanı,Gamsız Hayat 3. Bölümde neler olacak,Gamsız Hayat 3. Bölüm ne zaman,Gamsız Hayat 3. Bölüm hangi kanalda,, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Gamsız Hayat 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti